заплановано на квітень 2018

весняний похід Лікійською Стежкою

 

 

заплановано на липень 2018

через Тянь-Шань до озера Іссик-Куль

 

 

заплановано на серпень 2018

літній треккінг по Сванетії

корпоративні походи

Корпоративні походи на замовлення - пропозиція для окремих компаній та великих груп. Якщо маєте бажання піти в цікавий похід своєю компанією,  ми допоможемо організувати такий похід: розробимо маршрут, підберемо спорядження, складемо меню, підготуємо продукти, та ін.
Як це відбувається?
Припустимо, у Вас є своя група, в кількості не менше десяти людей, і Ви маєте бажання піти разом в похід в гори, або в спелеопохід в печери. Отже, Вам залишилось звернутись до турклубу Гиля Гуси, а далі ми про все домовимось! Після того як Ви звертаєтесь до нас, всі відбувається в такому порядку:
    1. Ми разом з Вами узгоджуємо маршрут і тривалість походу. Наші провідники знають велику кількість гірських маршрутів різної складності, в різних гірських масивах. Ви можете заздалегідь визначитись з маршрутом самостійно, або ж маршрут запропонуємо ми. Вибір маршрутів великий, і всі вони на різний смак: різна складність, протяжність, різна віддаленість від інфраструктури, і т.д.
    2. Ми допомагаємо підібрати спорядження на всю групу. Туристам, які не мають власного спорядження, можемо надати в прокат клубне, або підкажемо де його можна взяти. Якщо група складається з новачків - до підбору спорядження потрібно ставитись серйозно, передусім для того щоб не тягти зайві кілограми, щоб всього вистачило, щоб все було зручне, функціональне, надійне.
    3. Узгоджуємо меню і закуповуємо продукти. Похідна кухня не така проста, як може здаватись. Ми розраховуємо вагу продуктів точно згідно затвердженого меню, враховуючи кількість прийомів їжі та кількість людей в групі. Меню складається з продуктів, які мають високу поживну цінність, транспортабельні, не псуються, і мають не високу вагу. Ми не використовуємо жодних консервів. Основні прийоми їжі - це різні каші з сушеним м'ясом, сиром, сухофруктами. Перекуси - бутерброди, сухофрукти, горіхи, чай/кава з солодощами і т.д. З правильно розрахованою розкладкою меню Вам не доведеться гнути спини під вагою рюкзаків.
    4. Йдемо в похід і отримуємо задоволення :)

Вартість корпоративних походів

Вартість корпоративних походів відрізняється залежно від тривалості та сезону!
Літній похід з наметами обходиться від 300 грн. з учасника за день, осінньо-зимовий з проживанням в будинках/турбазах обходиться від 350 до 500 грн. на добу, залежно від умов проживання. Бюджетна турбаза або туристичний притулок коштує дешево, комфортний готель домашнього типу коштує значно дорожче.  
Вартість обговорюється перед кожним походом.
У вартість корпоративного походу входить:
    - Харчування;
    - Складання меню, закупка та підготовка продуктів
    - Трансфер від точки збору групи до точки старту, і назад. Точка збору - це як правило залізничний вокзал, найближчий/найзручніший до точки старту. Найчастіше це Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль, та ін.
    - Проживання (в зимових походах та поїздках в печери), підбір та бронювання житла;
    - Газові балони для пальника;
    - Похідна аптечка;
    - Групове спорядження (казани, газові пальники, інструменти);
    - Робота організаторів/провідників;
У вартість не входить: 
    - Прокат особистого спорядження;
    - Переїзди/перельоти до точки збору групи;


Якщо Ви раніше не були у справжніх походах, і думаєте, що це курорт - повірте, це на так! У наших походах Вам доведеться не тільки відпочивати і насолоджуватись пейзажами, а й по черзі виконувати всю похідну роботу: мити казани, збирати дрова, розпалювати вогнище, готувати їжу на групу, ставити і збирати намети, пакувати рюкзак, і т.д. Провідник за Вас цього не зробить, але скоординує і підкаже :)

Для корпоративних походів ми можемо запропонувати різні маршрути по Карпатах, тривалістю від трьох до десяти днів, та походи в печери різної складності і тривалості.

Інформація про корпоративні походи на сайті не публікується.
Фото з корпоративних походів на сайті не публікуються і не використовуються в рекламних матеріалах.

 

З приводу організації корпоративного походу звертайтесь:
тел. 050 179 88 05
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
пишіть ВКонтакті
пишіть в Facebook

якщо форма нижче на сторінці відображається не коректно, перейдіть сюди

 

Зимові походи в гори:

весняні, літні та осінні походи в гори:

спелеопоходи: