заплановано на квітень 2018

весняний похід Лікійською Стежкою

 

 

заплановано на липень 2018

через Тянь-Шань до озера Іссик-Куль

 

 

заплановано на серпень 2018

літній треккінг по Сванетії

09 листопада

З 10 по 20 листопада телефони не відповідатимуть, пишіть на Facebook

З 10 по 20 листопада телефон 0501798805 не відповідатиме, по всіх питаннях з приводу наступних походів пишіть на Facebook. Для бронювання місць в групі просто реєструйтесь на сайті, і 20 листопада ми з Вами зв'яжемось!

початок походу: 11 жовтня 2017р.
кінець походу: 19 жовтня 2017р.
Тривалість поїздки: 9 днів/8 ночей


Середина осені - чудова пора для походів на південь Туреччини, і ми відкриваємо набір в групу для походу Лікійською стежкою! Похід по трекінговому маршруту, без альпінізму, а отже все це цілком під силу новачкам, і не вимагає спеціальних навичок.
В жовтні в південній Туреччині немає літньої спеки, а в горах та на пляжах вже дуже мало туристів! Отже, якщо маєте бажання отримати середземноморську засмагу в середині осені - приєднуйтесь! Маршрут розплановано аж на 9 днів, з яких 5 днів в горах, 3 дні на морі, і один день виділимо на прогулянку по Анталії. При такій програмі матимемо вдосталь часу щоб пройти гірську частину маршруту, при потребі з запасом часу на переходи. А після походу зможемо кілька днів відпочити на морі.

Прогама поїздки:День 1 (11.10)
Збір в аеропорту міста Анталія до 10:00 год., 11.10.2017. Щоб вчасно встигнути до Анталії - дивіться авіарейси, які прибувають протягом ночі 11.10. Деякі з цих рейсів вилітають з України 10.10, а деякі 11.10, будьте уважні при купівлі квитка! Вранці переїзд до точки початку нашого маршруту — селища Гойнюк, вихід на маршрут, перехід в напрямку Каньйону Гармонії.
День 2 (12.10)
Перехід через каньйон Гармонії.
День 3 (13.10)
Перехід до яйли Гейнюк.
День 4 (14.10)
Підйом на гору Тахтали (2365 м.).
День 5 (15.10)
Перехід до Улупінару та вогнів Химери. Спуск до моря, ночівля на пляжі Чиралі.
День 6 (16.10)
весь день відпочинок на морі, ночівля на пляжі Чиралі.
День 7 (17.10)
другий день відпочинку на морі, вільна програма
День 8 (18.10)
третій день відпочинку на морі, вільна програма
День 9 (19.10)
Переїзд до Анталії, святкування закінчення походу, відліт. Якщо плануєте вилітати з Анталії 19.10, купуйте квитки на рейси після 15:00 год.

Платіж учасника становить 195 USD. З цієї суми оплачується:
    - витрати на їжу на всі дні походу;
    - балони для газових пальників;
    - комплектація великої групової аптечки;
    - користування клубним спорядженням (газові пальники, при потребі спальні мішки, каремати, намети)
    - оплата роботи організаторів/провідника;
    - переїзди по Туреччині;
    - страхування;
Окремо оплачується:
    - переліт до Туреччини і назад;
    - особисті витрати в Туреччині (відвідування ресторанів, музеїв, екскурсії по за основною програмою, і т.п.);

Група летить рейсами компанії Pegasus. Переліт туди:
Київ-Анталіїя, виліт 11.10 о 03:35, приліт о 08:45
Назад:
Анталія-Київ, виліт 19.11, о 21:00, приліт о 01:50.

За уточненнями по авіарейсах, або у випадку, якщо Вам потрібна допомога в купівля квитків - звертайтесь!

06 вересня

Розповідь про наші пригоди в Сванетії

До Вашої уваги розповізь про наші пригоди в Сванетії! Похід, проведений спільно турклубами "Гиля Гуси" і "Росомаха" в серпні цього року, приніс масу вражень! Детальніше читайте у звіті :)

Продовжується набір групи в похід Грофецько-Попадійським кільцем!

початок походу: 14.09.2017
кінець походу: 17.09.2107
тривалість: 4 дні/3 ночі

Востаннє ми виходили на цей маршрут ще ранньої весни 2016 року, але через велику кількість снігу та затяжні дощі повністю пройти маршрут тоді не вдалось. А повне кільце ми проходили лише раз, в далекому 2013 році. Серед особливостей цього маршруту передусім варто відзначити, що більша його частина знаходиться осторонь від популярних, людних місць, і стоптаних стежок, хоча головні вершини лиш трохи не дотягують до позначки в 1800 метрів. Територія, по якій проходить маршрут, географічно відноситься до Західних Горган - великого гірського масиву, по якому Гиля Гуси вже неодноразово ходили в пошуках пригод. В 2014 році ми провели розвідувальний 6-денний похід, який частково перетинається з нашим запланованим маршрутом. Восени 2016 року ми провели ще один пригодницький похід іншою частиною Західних Горган, а в травні 2017 року вирушили в Західні Горгани знову, результатом чого став ще один суперовий похід!

14 червня

Набір групи в похід по Сванетії завершено!

НАБІР ГРУПИ В СВАНЕТІЮ ЗАВЕРШЕНО!
В цей похід одразу планувалось брати не більше десяти людей, і група вже повністю набрана. Всіх, хто не встили зібратись, запрошуємо в наступні походи. Цього року наша програма насичена цікавими мапшрутами: є довгі літні походи по Карпатах, і ще є місця в Осінній похід Лікійською стежкою на жовтень, та похід по Кіпру на листопад. Приєднуйтесь!

07 червня

фото з походу весняними Мармаросами

На сайті опубліковано фото з походу весняими мармаросами!

Приємного перегляду :)

05 квітня

Набір групи в похід "Західні Горгани на травневі вихідні" завершено!

Набір групи в похід "Західні Горгани на травневі вихідні" завершено! На другі травневі вихідні, з 6.05,  у нас планується ще один похід - 7-денний маршрут через Верховинський національний парк та Чивчинські гори. Там місця ще є, отже приєднуйтесь!

26 лютого

Набір групи на Лікійську стежку завершено!

До походу ще майже півтора місяці, але набір групи на Лікійську стежку завершено! Всіх, хто не встигли зібратись в цей похід, запрошуємо взяти участь в наступних. Цього року у нас насичена програма, багато нових маршрутів. Приєднуйтесь,  і бронюйте місця завчасно!

Ми вже двічі їздили в Оптимістичну печеру - першого разу пройшли 15-кілометровий маршрут до одного з віддалених районів, а другого разу пройшли 18-кілометровий маршрут до дальніх озер, і скупались  в озері "1 травня". Але наступний наш похід буде ще цікавішим! Влітку 2016 року в Оптимістичній було відкрито новий район, родзинкою якого є озеро, яка на сьогоднішній день є найбільшим з усіх відомих озер в цій печері! Нове озеро бачили лиш кілька груп спелеологів-дослідників, під час розвідувальних робочих експедицій, і одна група спелеодайверів, які намагались пройти сифони. І тепер це озеро побачимо ми! Точні розміри озера поки визначити важко, оскільки воно має неправильну форму, і займає кілька залів. Глибина сягає від 6 до 9 метрів, залежно від коливань рівня води.

29 січня

уточнення по авіаквитках в Туреччину, на Лікійську стежку

Уточнюємо інформацію по авіаквитках для туристів, які планують йти в похід Лікійською стежкою!
У нас раніше стояла дата першого дня походу -  6.04, але планувалась ночівля в хостелі. Тепер є хороші квитки Харків-Анталія, (відправлення 6.04, але прибуття 7.04 близько 1 години ночі). Таким чином, головна дата зараз - це 7.04. Туди беремо такі квитки, щоб бути в Анталії рано-вранці 7 числа.
Назад відлітаємо з Анталії 13 числа.
ТУДИ є ще варіанти Київ-Стамбул, і потім окремо Стамбул-Анталія, але це на день раніше.
При такій схемі ми купимо дешевші квитки, не будемо ночувати в хостелі, але перший ходовий день, як і планувалось, буде 7 числа. Програма маршруту не міняється, а на квитках вийде трохи заощадити.
Вказані варіанти коштують зараз від 3400 до 4000 грн. в дві сторони. Всі варіанти з пересадками, прямих немає.