Карпати в комфорт-форматі в серпні

5-8 серпня 2021 року

Що таке похід в комфорт-форматі? Це мандрівка, в якій теж доведеться попітніти, піднімаючись на вершини, але з пороживанням не в наметах, а в комфортному будиночку в лісі, за 7 км. від села.  В цій поїздці не буде важкого рюкзака, спальних мішків, та інших походних атрибутів: спимо в ліжках, в гори виходимо з одноденними рюкзаками, харчуємось смачними стравами домашньої кухні, купаємось в душі, а не в річці, а вечорами ходимо в сауну, яка є прямо на базі. Кількість учасників обмежено до 16 осіб, оскільки саме на таку кількість мешканців розрахований будиночок. Зверніть увагу! Наш будиночок - не класичний готель, це скоріше маленька гірська база. Там не буде можливості залипати в Інтернеті - Інтернету там немає, а телефонние покриття дуже слабке. Електрика тільки у вечірній час від генератора. Гарячої води в душі вистачить всім. Сауна - щовечора.

 

 

Програма походу:

 

День 1 (четвер, 5 серпня):
Група збирається в с. Лазещина до 13:00. Доїхати туди можна поїздами з різних напрямків. Частина групи збереться у Франківську раніше, до 10:00, і для таких туристів ми орендуємо мікроавтобус, для переїзду в Лазещину. Після збору - перехід до нашої бази, який займе близько 2.30 год.,  і буде гарною розминкою перед виходами в гори в наступні дні. Після прибуття на базу - розселяємось по кімнатах, та відпочиваємо. Хтось може попаритись в бані, прямо на базі, а хтось може сходити на вечірню купель до гірської річки, вода якої омолоджує навіть молодих, і піднімає настрій всім без виключення :)
День 2:
Ранній підйом (6:30), сніданок, і вихід в гори. Сьогодні у нас головна вершина українських Карпат - Говерла. Вихід на вершину і спуск назад в сокійному темпі займе близько 8 годин. З собою беремо одноденні рюкзаки: запас води, їжу, куртку від дощу, і т.д. На обід зупинимось на одному з видових "майданчиків" на хребті. На газових пальниках приготуємо чай/каву, і пообідаємо заготовленими бутербродами, солодощами, овочами. Одноденний вихід дозволяє взяти смачний перекус, не рахуючи кожен грам ваги. По поверненні на базу нас чекатиме накритий стіл, а після вечері відпочинок. Треба відновлювати сили перед завтрашнім днем.
День 3:
Розклад дня схожий з вчорашнім, але йдемо на Петрос. Ця гора хоч і нижча на 40м., але підйом вважається трохи важчим. Хоча для здорової людини цей підйом не стане проблемою. По часу підйом і повернення назад триває приблизно так само, як і на Говрелу, 8 год.
День 4 (неділя, 8 сепня):
Сьогодні можна поспати трішки довше! Після сніданку виселяємось, і йдемо пішки до с. Лазещина. Звідси можна їхати по домам. Для туристів, яким зручніше їхати додому з Франківська, ми орендуємо мікроавтобус. З Франківська можна брати квитки на вечірні поїзди, з Яремче не раніше 14 год.

 

Платіж учасника становить 2700 грн. З цієї суми оплачується:
- проживання в котеджі, в кімнатах по 2,3,4 особи (3 доби);
- витрати на харчування протягом походу - домашні страви на вечері та сніданки, перекуси під час виходів в гори;
- газові балони, для приготування чаю під час виходів в гори;
- групова аптечка;
- при потребі безкоштовне користування трекінговими палками. Іншого, "традиційного" спорядження в цю мандрівку не потрібно;
- робота організаторів/гіда;
- оплата рекреаційного збору за вхід в Карпатський Біосферний Заповідник;
- похід в сауну на базі;

Окремі витрати:
- проїзд;
- особисті витрати під час перебування в Івано-Франківську, в Лазещині, в дорозі (кав'ярні, ресторани, і т.д.);

 

В будинку є такі кімнати:
3 кімнати на 2 місця;
2 кімнати на 3 місця;
1 кімната на 4 місця;
Принцип розподілу кімнат такий: хто перший бронює місця в групі, той і обирає кімнату. Тобто, якщо Ви плануєте їхати вдвох, чи втрьох, чи компанією з чотирьох - бронюйте місця завчасно.
Бронювання місць - це внесення авансу. Якщо Ви в роздумах, ще не визначились скільки вас, і чи їдете Ви взагалі - ми не можемо тримати "зарезервовану" кімнату, якщо будуть інші охочі заселитись. Причина дуже проста - туристи часто відмовляються від участі в походах, а ми бронюємо весь будинок, а не окремі місця.

 

З приводу участі звертайтесь:
тел. 050 179 88 05
mail: info@turklub.com.ua

Також ми можемо організувати такий похід для групи НА ЗАМОВЛЕННЯ :)

А Ви можете ПОДАРУВАТИ СЕРИФІКАТ на участь в цьому поході!

 

Для попереднього бронювання місця Ви можете зателефонувати на номер 0501798805, або написати в Facebook. Але якщо точно вирішили взяти участь в поході, необхідно зареєструватись нижче на цій сторінці, через google-форму. Реєструючись, вказуйте посилання на Вашу сторінку в Facebook, якщо Ви там зареєстровані, адже це суттєво спростить комунікацію в процесі підготовки до походу. Після реєстрації Ви будете отримувати всю важливу організаційну інформацію стосовно походу.

ОСТАТОЧНО за учасником місце бронюється після РЕЄСТРАЦІЇ та ОПЛАТИ авансу, в сумі 1200 грн. За туристами, які просто цікавились походом, місце не бронюється. Це пов'язано з тим, що проявляють інтерес до кожного походу десятки, а інколи навіть сотні людей, але білше 90% з них відсівається. Саме тому, щоб не виникало непорозумінь та збоїв в підготовці, ми просимо реєструватись та робити передплату.

У нас однаковий порядок оплати за всі походи, відрізніються тільки суми:

Для бронювання місця робиться передплата в сумі  1200 грн. Реквізити ми надішлемо. Бронювати місце можна в той момент, як Ви точно вирішили взяти участь в поході, і дочитали цю інструкцію.

Повна оплата робиться при зустрічі з гідом, в перший день походу, готівкою. За бажанням, повну оплату можна зробити завчасно, коли бронюєте місце.

При відмові від участі за 14 днів (і більше) до походу, передплата повертається в повному розмірі, або може перенестись на бронювання місця в будь-якому іншому поході.

При відмові менше як за 14 днів до походу, передплата не повертається, але в повному розмірі може перенестись на бронювання місця в будь-якому іншому поході.

При відмові менше як за 7 днів до походу, передплата не переноситься і не повертається, оскільки ми вже понесли витрати конкретно на цей похід, з врахуванням Вашої участі. Кошти повертаються тільки у випадку, коли Вас є ким замінити. Якщо Ви пропонуєте когось замість себе, або у нас є туристи "в черзі", які встигають придбати квитки і зібратись в похід - передплата повертається, або переноситься на інший похід.

При відмові після того, як набір групи закрито, передплата не повертається, крім випадків, коли Вас є ким замінити. Про закриття групи ми сповіщаємо всіх зареєстрованих листом на ел. пошту, вказану при реєстрації. Також на сторінці турклубу "Гиля Гуси" в Facebook робиться публікація про закриття набору в групу. Набір закривається, коли є достатня кількість учасників, які забронювали місце. Зауважте: в різні походи закриття набору відбувається в різний термін, інколи це трапляється за кілька місяців, інколи за тиждень до старту. Якщо набір закрито завчасно, (наприклад, за 30 днів до старту) - це означає, що всім туристам, які реєструються після Вас, буде відмовлено в участі. Якщо Ви відмовляєтесь вже після закриття набору, а іншим туристам ми вже відмовили, і замінити Вас не можемо - передплата не повертається.

При відмові від участі вже під час походу - кошти не повертаються.

Якщо Ви зареєструвались на сайті завчасно, але не зробили передплату, і хтось вніс передплату раніше, забронювавши останнє місце - то це місце дістається туристам, які зробили передплату.

Платіж учасника становить 2700 грн. З цієї суми оплачується:
- проживання в котеджі, в кімнатах по 2,3,4 особи (3 доби);
- витрати на харчування протягом походу - домашні страви на вечері та сніданки, перекуси під час виходів в гори;
- газові балони, для приготування чаю під час виходів в гори;
- групова аптечка;
- при потребі безкоштовне користування трекінговими палками. Іншого, "традиційного" спорядження в цю мандрівку не потрібно;
- робота організаторів/гіда;
- оплата рекреаційного збору за вхід в Карпатський Біосферний Заповідник;

Окремі витрати:
- проїзд;
- особисті витрати під час перебування в Івано-Франківську, в Лазещині, в дорозі (кав'ярні, ресторани, і т.д.);

Вся необхідна їжа закуповується організаторами. Харчування включає все необхідне: домашні сніданки та вечері на базі, перекуси під час виходів в гори, чай/каву, і т.д. Тобто, основну їжу брати не потрібно. Але якщо маєте бажання пригостити групу чимсь смачненьким, то всі будуть тільки за :)

1. Повні набори косметики, банки шампунів, гелів для душу, креми у великих тюбиках, і
т.д. Всю косметику беріть в самому мінімальному фасуванні. ;
2. Запасний одяг, який не підходить для того, щоб одягти в поході;  
3. Великі рушники;  
4. Великі сокири, пилки, лопатки, льодоруби, та інші подібні інструменти;
5. Каструлі, казани, триноги до них;
6. Ручні та підвісні ліхтарі;
7. Великі паперові книги, ноутбуки, великі планшети, і т.д.;    
8. Портативні колонки для прослуховування музики брати ЗАБОРОНЕНО. Якщо не можете без музики – беріть навушники.
9. спальний мішок;
10. намет;
11. посуд;


    Одяг і взуття: 
-      футболка, сорочка з довгим рукавом, щоб не обгоріти на сонці;
-      Флісова кофта. Влітку на високогір'ї може бути досить холодно. Не рекомендується брати кофти з котону або шерсті
-      Спортивна штормова куртка від дощу. Якщо немає куртки - пончо. В крайньому випадку візьміть два поліетиленових дощовики;
-      Легкі зручні ходові штани. Не рекомендується брати джинси;
-      Легке трекінгове взуття. Можна взяти звичайні кросівки, але вони мають бути міцними, на товстй підошві;
-      Запасні шкарпетки і нижня білизна, з розрахунку на весь похід; 
-      Легкі резинові тапки, щоб ходити на базі (за бажанням);  
-      головний убір від сонця
   
    Налобний ліхтарик - на випадок екстрених затримок на маршруті до ночі;
    Невеликий ніж, власні сірники або запальничка;
    Трекінгові палки (за бажанням, але дуже рекомендується):
    Власні специфічні медикаменти, які вживаєте тільки Ви, і яких точно не буде в стандартній груповій аптечці;   
    Засоби особистої гігієни: зубна щітка і паста, гігієнічна помада, крем від/для засмаги, за бажанням маленький рушник, кілька пачок сухих і вологих серветок, та інші засоби особистої гігієни. Беріть все в мінімальних тюбиках та упаковках, з розрахунку тільки на похід;

Взяти в прокат, або купити туристичне спорядження та одяг зі знижкою 10% Ви можете у наших друзів, в магазині Альпспорт: http://alpsport.kiev.ua

Головна точка збору - с.Лазещина, 13:00, 5 чсерпня., біля КПП рятувальників, по дорозі до Козьмещика. В селі це місце знають всі. Доїхати сюди можна поїздами, або маршруткою чи таксі з Яремче. Йти від зупинки в центрі села більше 2 км.

Частина групи традиційно збирається в Франківську раніше, до 10.00 год. Для туристів, які їдуть з Франківська, ми орендуємо мікроавтобус.

Даний маршрут цілком під силу новачкам, для його проходження не потрібно мати спеціальних навичок, не потрібно користуватись спеціальним спорядженням, і його без проблем пройде будь-яка фізично здорова людина. Однак, гарна фізична форма та позитивний настрій, є необхідними умовами успішного проходження маршруту. Перед походом обов’язково врахуйте свої  вольові якості, готовність переносити підвищені фізичні навантаження, та можливий похідний дискомфорт. Хоч ця мандрівка в проходитиме в комфорт-форматі - підйоми на гори все одно часом будуть важкими.

 

 

 

Фото з маршруту:

 

 

Вид з вершини Петроса. Говерла на задньому плані:

 

Петрос. З цього ракурсу гора здається зовсім не великою, та це ілюзія:

 

Під Петросом:

 Вид від підніжжя Петроса. Долина Лазещини в тумані:

 

Наша група спускається з Петроса. На другому плані Говерла. По горах видніються плями снігу, який ще не розстанув від зими:

 

На Чорногірському хребті буває дуже холодно навіть влітку. Наша група гріється під час привалу під Говерлою:

 

Одна з найбільших наших груп на вершині Говерли. Літній похід, але дуже холодно. Влітку в Карпатах може бути і дуже спекотно, і дуже холодно, і все це може змінитись кілька разів протягом одного дня:

Під Петросом: