Водоспад Гук і Східні Горгани

 

Ця поїздка в Карпати - не зовсім похід, а поєднання комфортного відпочинку з повноденними радіальними виходами в гори. Такий варіант підійде для туристів, які мають бажання спробувати себе у зимових походах, але ще не готові до ночівлі в наметах взимку. Проживання планується у міні-готелі домашнього типу, з комфотними 2-місними номерами, в яких є душ, і т.д. Хорчування - в колибі при готелі. Отже, нас чекають комфотні номери і домашня їжа!


Програма поїздки:

День 1 (27.01.2018):
Група збирається у м. Яремче. Плануємо там бути до 11:30 ранку, адже саме в цей час у Яремче прибуває поїзд 143, однак час збору буде уточнено пізніше!  Звідти робимо короткий переїзд у сусіднє село Микуличин, де поселяємось в будинок. Після поселення та сніданку у нас ще буде майже повний день, а отже буде час на прогулянку до водоспаду Гук, та вечірнього походу в сауну. Отже, в перший день нас чекає знайомство, легка прогулянка, та відпочинок перед наступними днями, на які заплановано радіальні виходи.

День 2 (28.01.2018):
Сьогодні піднімаємось на гору Хом'як, через полонину Бараня. Вихід займе орієнтовно 5-6 годин. З собою беремо тільки одноденний запас їжі, чай у термоси, та одяг для утеплення на привалах. Радіалка сьогоднішнього дня коротша, ніж планується на наступний.

День 3 (29.01.2018):
Сьогодні у нас ранній підйом, оскільки вихід в гори буде тривати довше, ніж попереднього дня, і займе повний світловий день. Піднімаємось до полонини Хом'яків, а від неї на найвищу гору в нашому поході - Синяк. Вихід займе орієнтовно 7-9 годин. Як і попереднього дня, з собою беремо тільки одноденний запас їжі, чай у термоси, та одяг для утеплення на привалах. Маршрути другого і третього дня продумані так, щоб не перетинатись, тому на гору Хом'як, і на полонину Хом'яків ідемо різними стежками.

День 4 (30.01.2018):
Після сніданку виселяємось, і їдемо у Яремче, або у Франківськ. Це вже залежить від того, з якого міста будуть квитки  у наших туристів. Там гуляємо по місту, святкуємо закінчення нашого походу, та їдемо по домам.
Їхати назад можна як з Яремче, так і з Франківська.

 

Платіж учасника становить 1550грн. З цієї суми оплачується:
- проживання в міні готелі домашнього типу, в 2-місних номерах;
- витрати на їжу на всі дні походу (сніданки і вечері в колибі при готелі, перекуси під час виходів в гори);
- балони для газових пальників;
- комплектація великої групової аптечки;
- оплата роботи організаторів/провідника;
Оплачується окремо:
- квитки на поїзд;
- проїзд Яремче-Микуличин, і Микуличин-Яремче;

 

З приводу участі звертайтесь:
тел. 050 179 88 05
mail: info@turklub.com.ua
додавайтесь та пишіть у Facebook

зареєструватись!

 

Даний маршрут цілком під силу новачкам, для його проходження не потрібно мати спеціальних навичок, і його без проблем пройде будь-яка фізично здорова людина. Однак, гарна фізична форма та позитивний настрій, є необхідними умовами успішного проходження маршруту. Перед походом обов’язково врахуйте свої  вольові якості, готовність переносити підвищені фізичні навантаження, та можливий похідний дискомфорт. В поході може взяти будь-яка фізично здорова людина, віком від 18 років

     1.Одяг і взуття:  
-       Комплект термобілизни. Якщо не маєте зимової, можна брати демісезонну, і навіть літню: основне завдання спортивної термобілизни не гріти, а відводити від тіла вологу під час фізичних навантажень, а тому за відсутності зимової термобілизни, беріть будь-яку, яка є в наявності;
-       Флісові кофти, бажано 2 шт. Найкращий варіант – одна легка і одна тепліша фліска. Не рекомендується брати кофти з котону або шерсті; Важливо щоб куртка легко і зручно одягалась на обидві кофти;
-       Спортивна куртка. Куртка повинна бути легкою і зручною. Рекомендується взяти водостійку трекінгову або лижну куртку на легкому утеплювачі. Бажано щоб вона була непромокаючою. Якщо Ваша куртка пропускає воду, потрібно окремо взяти пончо, чи в крайньому випадку – поліетиленовий дощовик. Він може знадобитись на нижньому ярусі гір, де можна потрапити під мокрий сніг, і навіть дощ. Відносно недорогий і надійний варіант – непромокаюча лижна куртка на легкому утеплювачі;
-       Штани для зимових походів (трекінгові, або лижні). Штани мають бут зручними, теплими, та водостійкими;
-       Трекінгове взуття має бути водостійким, або обробленим якісними водо відштовхуючими засобами, і високим, щоб не набирати снігу. Але рекомендується брати не зимове, а демісезонне трекінгове взуття.
-       Запасні шкарпетки і нижня білизна, з розрахунку на весь похід;  
-       Шапка. Рекомендується брати теплу, але не дуже об’ємну шапку, щоб на неї без проблем одягався капюшон;   
-       Легкі резинові тапки (щоб ходити на турбазі);  
-       На обличчя бафф/балаклава, і т.д. За відсутності баффа/балаклави можна взяти невеликий шарф;
-       Гамаші (гетри, фонарики);
-       Лижна маска-окуляри (дуже рекомендується мати, але можна брати саму просту і дешеву маску, її вистачить для цього походу);
-       Перчатки, рукавиці. Найкращий варіант: легкі, тонкі печатки + теплі, непромокаючі рукавиці, але якщо не маєте такого набору, беріть будь-які зручні для Вас. Загрози обмороження пальців не буде, так як на всю групу закуплені туристичні грілки для рук;
Не беріть з собою одяг, який не підходить для того щоб одягнути в поході!

    Посуд: ложка (вилка не потрібна), тарілка (легка металева, або з міцного пластику), чашка (металева, або пластикова). Керамічний посуд в походах не використовується. Якщо маєте термос – обов’язково візьміть;
    Похідний рюкзак, мінімум на 40 л., щоб в нього помістився спальник, одяг і їжа. В цьому поході вимоги до рюкзака самі прості, так як він потрібен тільки для переходу від села до турбази, і назад. На сходження будемо брати тільки необхідний, одноденний набір, а тому вистачить міцності самого простого рюкзака. Для виходів в гори зручно використовувати малий рюкзак, в який має вміститись термос, перекус на день, додатковий одяг, рукавиці, і т.п.
    Налобний ліхтарик;
    Невеликий ніж, власні сірники або запальничка;
    Трекінгові палки (за бажанням, але дуже рекомендується):
    Власні специфічні медикаменти, які вживаєте тільки Ви, і яких точно не буде в стандартній груповій аптечці;   
    Засоби особистої гігієни: зубна щітка і паста, гігієнічна помада, крем від/для загару (під час зимових сходжень теж можна сильно обпалити обличчя на сонці), інші засоби особистої гігієни, за бажанням маленький рушник, кілька пачок сухих і вологих серветок, і т.д. (все в мінімальних тюбиках та упаковках, з розрахунку на 4 дні);

Взяти в прокат, або купити туристичне спорядження та одяг зі знижкою 10% Ви можете у наших друзів, в магазині Альпспорт: http://alpsport.kiev.ua

1. Повні набори косметики, банки шампунів, гелів для душу, креми у великих тюбиках, і
т.д. Всю косметику беріть в самому мінімальному фасуванні. ;
2. Запасний одяг, який не підходить для того, щоб одягти в поході;  
3. Великі рушники;  
4. Великі сокири, пилки, лопатки, льодоруби, та інші подібні інструменти; Можна взяти тільки легкі інструменти, з мінімальною вагою.
5. Власні великі каструлі, казани, триноги до них;
6. Ручні та підвісні ліхтарі;
7. Книги, ноутбуки, великі планшети, і т.д.;    
8. Портативні колонки для прослуховування музики брати ЗАБОРОНЕНО. Якщо не можете без музики – беріть навушники.

9. Спальний мішок не потрібен, оскільки ми будемо жити  в будинку готельного типу, з ліжками і постільною білизною.

Платіж учасника становить 1550грн. З цієї суми оплачується:
- проживання в гірському будинку готельного типу (4 дні/3ночі). В будинку один 4-місний і три 2-місних номери;
- витрати на їжу на всі дні походу;
- балони для газових пальників;
- комплектація великої групової аптечки;
- оплата роботи організаторів/провідника;
Оплачується окремо:
- квитки на поїзд;
- проїзд Яремче-Микуличин;

Бронювання місця: 30% від повної суми платежу учасника, здійснюється завчасно, в той момент як Ви вирішили йти в похід.

Решта оплати: (повна сума) здійснюється по можливості не пізніше ніж за тиждень до походу.

У разі відмови від участі в поході за тиждень до дати старту, повертається 50% від повної суми платежу учасника: за Вами було зарезервовано місце, яке вже не зможе зайняти інший учасник, а витрати (їжа, газ, бронювання житла, та ін.) клуб вже поніс.

Кожного ранку і вечора у нас будуть комплексні сніданки і вечері в колибі при готелі, а вдень легкі перекуси в горах. Тому власної іжі брати не потрібно. Але за бажанням Ви можете взяти щось легке і смачненьке, щоб пригостити групу :)

День 1:

Орієнтовно після обіду ми поселяємось в готель. Після обіду прогулянка до водоспаду Гук,  після чого вільна програма, можливий похід в сауну.

Дні 2-3:

06:00 підйом, сніданок, збори

08:00 вихід

12:30 обідній перекус

17:30 повернення на базу, приготування вечері, вечірні посиденьки, походи в сауну, і т.д.

Привали для відпочинку під часу виходів – за потребою.

Розпорядок дня може мінятись в залежності від погодних умов, темпу руху групи, непередбачуваних ситуацій і зупинок на маршруті, і т.д., тому будьте готові при потребі вставати раніше, йти довше, і т.д.

День 4:

07:00 підйом, сніданок

10:00 виселення, переїзд в Яремче. Далі вільна програма.

 

Всі збираються у м. Яремче, на залізничному вокзалі, до 11:30 ранку, 27 січня 2018 року. Звідти наймаємо мікроавтобус до с. Микуличин.

Для попереднього бронювання місця Ви можете зателефонувати на номер 0501798805, або написати в Facebook. Але якщо точно вирішили взяти участь в поході, необхідно зареєструватись нижче на цій сторінці, через google-форму.

ОСТАТОЧНО за учасником місце бронюється після РЕЄСТРАЦІЇ та ОПЛАТИ 30%

 

 

 

Фото з маршруту

наша група в поході на Хом'як, січень 2017 року: