найвищими вершинами України за шість днів
Починаючи з 2015 року ми кожного літа організовували один похід найвищими вершинами України. Літо 2018 року не буде виключенням! Маршрут проходить через весь Чорногірський хребет, на якому знаходяться усі гори-двохтисячники України. Однак, маршрут цікавий не лише двохтисячниками: крім найвищих вершин плануємо пройти через такі нестандартні для Карпат гори як Шпиці і Вухатий Камінь, та два озера - Марічейка та Несамовите.
Програма походу:
День 1:
Збір групи в м. Івано-Франківськ до 10:00 ранку. Далі переїзд до м. Ясіня, де починається піша частина маршруту. Орієнтовно в одіб виходимо на маршрту, а табір ставимо на полонині Шиса.
День 2:
Піднімаємось на перший двохтисячник на маршруті - гору Петрос.
День 3:
Найвища гора українських Карпта - Говерла. Но ночівлю стаємо на озері Несамовите.
День 4:
Йдемо по головному гребеню Чорногірського хребта до сідловини біля гори Смотрич. По дорозі забігаємо на гору Шпиці, і проходимо озеро Бребенескул, і одноїменну гору-Дврхтисяник.
День 5:
Робиом коротку ражіалку до Вухатого Каменя, після чого піднімаємось на останній двохтисяник на маршруті - гору Піп Іван Чорногірський. З вершини спускаємось до озера Марічейка, на баразі якого стаємо табором.
День 6:
ранній підйом, і останній перехід до с. Шибене, який займе не менше 4 годин. З Шибеного їдемо до Івано-Франківська, там гуляємо містом, і святкуємо закінчення походу.
Платіж учасника становить 1400 грн. З цієї суми оплачується:
- витрати на харчування протягом походу;
- газові балони;
- групова аптечка;
- користування клубним груповим спорядження (газові пальники, казани, тенти, і т.д.);
- при потребі безкоштовний "прокат" індивідуального спорядження (спального мішка, каремата, намета);
- робота організаторів/провідника;
Окремі витрати:
- проїзд на поїздах, та проїзд на автобусі від Івано-Франківська до с. Кваси (стартова точка) та від с. Шибене (фінішна точка) до Івано-Франківська;
- особисті витрати під час перебування в Івано-Франківську (кав'ярні, ресторани, і т.д.);
З приводу участі звертайтесь:
тел. 050 179 88 05
mail: info@turklub.com.ua
додавайтесь та пишіть в Facebook
УВАГА! З 6 по 14 квітня телефон 0501798805, а також сторінки Facebook Taraz Zhovty та Victoria Klymchuk відповідати не будуть. Ми в горах :)
Бронюйте місце через гугл-форму нижче на сторінці!
Даний маршрут цілком під силу новачкам, для його проходження не потрібно мати спеціальних навичок, не потрібно користуватись спеціальним спорядженням, і його без проблем пройде будь-яка фізично здорова людина. Однак, гарна фізична форма та позитивний настрій, є необхідними умовами успішного проходження маршруту. Перед походом обов’язково врахуйте свої вольові якості, готовність переносити підвищені фізичні навантаження, та можливий похідний дискомфорт. 1.Одяг і взуття: 1. Повні набори косметики, банки шампунів, гелів для душу, креми у великих тюбиках, і Платіж учасника становить 1400 грн. З цієї суми оплачується: Бронювання місця: 30% від повної суми платежу учасника, здійснюється завчасно, в той момент як Ви вирішили йти в похід. Решта оплати: (повна сума) здійснюється по можливості не пізніше ніж за тиждень до походу. У разі відмови від участі в поході за тиждень до дати старту, повертається 50% від повної суми платежу учасника: за Вами було зарезервовано місце, яке вже не зможе зайняти інший учасник, а витрати (їжа, газ, бронювання житла, та ін.) клуб вже поніс. Вся необхідна їжа закуповується організаторами. Меню включає все необхідне: сніданки та вечері, перекуси під час виходів в гори, чай/каву, і т.д. Тобто, основну їжу брати не потрібно. Але якщо маєте бажання пригостити групу чимсь смачненьким, то всі будуть тільки ЗА :) Для попереднього бронювання місця Ви можете зателефонувати на номер 0501798805, або написати в Facebook. Але якщо точно вирішили взяти участь в поході, необхідно зареєструватись нижче на цій сторінці, через google-форму. Реєструючись, вказуйте посилання на Вашу сторінку в Facebook, якщо Ви там зареєстровані, адже це суттєво спростить комунікацію в процесі підготовки до походу. Після реєстрації Ви будете отримувати всю важливу організаційну інформацію стосовно походу. ОСТАТОЧНО за учасником місце бронюється після РЕЄСТРАЦІЇ та ОПЛАТИ 30%. За туристами, які просто цікавились походом, місце не бронюється. Це пов'язано з тим, що свій інтерес до кожного походу десятки, а інколи навіть сотні людей, але білше 90% з них відсівається. Саме тому, щоб не виникало непорозумінь та збоїв в підготовці, ми просимо реєструватись та робити передплату.
- термо-кофта;
- футболка;
- Флісові кофти, 2 шт., тонка і товста. Не рекомендується брати кофти з котону або шерсті; Важливо щоб Ваша куртка легко і зручно одягалась на обидві кофти;
- Спортивна штормова куртка від дощу;
- Легкі зручні ходові штани + такі самі запасні, на випадок якщо перші намокнуть. В якості запасних можна використати штормові штани. Не рекомендується брати джинси;
- легке трекінгове взуття і легкі запасні кросівки;
- Запасні шкарпетки і нижня білизна, з розрахунку на весь похід;
- Легкі резинові тапки, щоб ходити в таборі;
- легка шапка або бафф, на випадок якщо вечорами буде холодно;
Не беріть з собою одяг, який не підходить для того щоб одягнути в поході!
Посуд: ложка (вилка не потрібна), тарілка (легка металева, або з міцного пластику), чашка (металева, або пластикова). Керамічний посуд в походах не використовується.
Спальний мішок для сезону весна/осінь;
Похідний рюкзак, мінімум на 40 л., щоб в нього помістився спальник, одяг і їжа.
Налобний ліхтарик;
Невеликий ніж, власні сірники або запальничка;
Трекінгові палки (за бажанням, але дуже рекомендується):
Власні специфічні медикаменти, які вживаєте тільки Ви, і яких точно не буде в стандартній груповій аптечці;
Засоби особистої гігієни: зубна щітка і паста, гігієнічна помада, крем від/для засмаги, за бажанням маленький рушник, кілька пачок сухих і вологих серветок, та інші засоби особистої гігієни. Беріть все в мінімальних тюбиках та упаковках, з розрахунку тільки на похід;
Взяти в прокат, або купити туристичне спорядження та одяг зі знижкою 10% Ви можете у наших друзів, в магазині Альпспорт: http://alpsport.kiev.ua
т.д. Всю косметику беріть в самому мінімальному фасуванні. ;
2. Запасний одяг, який не підходить для того, щоб одягти в поході;
3. Великі рушники;
4. Великі сокири, пилки, лопатки, льодоруби, та інші подібні інструменти; Можна взяти тільки легкі інструменти, з мінімальною вагою.
5. Власні великі каструлі, казани, триноги до них;
6. Ручні та підвісні ліхтарі;
7. Книги, ноутбуки, великі планшети, і т.д.;
8. Портативні колонки для прослуховування музики брати ЗАБОРОНЕНО. Якщо не можете без музики – беріть навушники.
- витрати на харчування протягом походу;
- газові балони;
- групова аптечка;
- користування клубним груповим спорядження (газові пальники, казани, тенти, і т.д.);
- при потребі безкоштовний "прокат" індивідуального спорядження (спального мішка, каремата, намета);
- робота організаторів/провідника;
Окремі витрати:
- проїзд на поїздах, та проїзд на автобусі від Івано-Франківська до с. м. Ясіня, та проїзд від с. Шибене до Івано-Франківська (орієнтовно 120-160 грн. в одну сторону)
- особисті витрати під час перебування в Івано-Франківську (кав'ярні, ресторани, і т.д.);
фото з маршруту:
колиби поблизу Петроса, перший день на маршруті:
На Петросі. На задньому плані Говерла, із закритою хмарами вершиною:
На спуску з Петроса. Позаду панорама всього Чорногірського хребта:
Петрос. Вид з сідловини біля підніжжя:
Ставимо табір під Петросом:
Ранок:
Підходимо до озера Несамовите:
Табір на Несамовитому:
Табір в сідловині біля Вухатого Каменя. На задньому плані гора Піп Іван з обсерваторією "Білий Слон":
На горі Вухатий Камінь:
Обсерваторія "Білий Слон":
На Попі Івані:
Озеро Марічейка: