4 водоспади + 4 вершини

5-9 вересня 2020 р.

Що потрібно знати про маршрут:

1. Весь маршрут трекінговий. Це означає, що для його проходження не потрібно використовувати спеціального спорядження. Трекінговий маршрут не передбачає альпінізму, скелелазіння, і т.п., і від початку до кінця проходиться своїми ногами. Щоб впоратись з маршрутом в складі нашої групи, не потрібна спеціальні навички, але потрібна хороша фізична форма, та позитивний настрій;
2. Маршрут сплановано так, щоб його піша його частина пройшла через найцікавіші місця Центральних Горган: Бухтівецькі водоспади, Манявський водоспад, та Салатрук, а також чотири головні вершини масиву - Високу, Ігровець, та дві Сивулі;
3. Протяжність треку близько 60км./5 днів. Перший і останній дні хоч і коротші за інші, але фактично повністю ходові;
4. Всі ночівлі на маршруті плануються в наметах. Не орієнтуйтесь на будиночки, колиби, чи туристичні притулки. На початку вересня в Карпатах погода нічим не відрізняється від літньої. Дуже рідко, але вночі можливі легкі заморозки. Дощів зазвичай менше, ніж на початку літа. Але головне правило - погода в горах непередбачувана в будь-який сезон. Тому одяг і спорядження потрібно підбирати для гіршої погоди;
5. При потребі ми позичимо частину спорядження. За користування клубним спорядженням ми не беремо гроші. Бронюйте місце завчасно, і ми дамо Вам намет, спальник, каремат, трекінгові палиці.

 

Програма походу:


День 1 (субота, 5 вересня):
Збір групи в м. Івано-Франківськ до 10:00 год. Звідти разом їдемо до с. Букове, де починається піша частина маршруту. Тут, на річці Бухтівець, знаходяться два водоспади, які називають - "Бухтівецький" і "Крапельковий". В цей ж день, після кількагодинного переходу, дістанемось до Манявського водоспаду, який є найбільшим в Українських Карпатах.
День 2:
Робимо перехід в напрямку головного хребта центральних Горган. Сьогодні водоспадів не буде, натомість доведеться 6 разів долати в брід невелику річку.
День 3:
Набираємо висоту, піднімаємось на вершини "Висока" та "Ігровець"
День 4:
Сьогодні дві головні вершини центральних Горан - велика і мала Сивулі.
День 5 (середа, 9 вересня):
Встаємо рано, оскільки сьогодні ще 5 годин ходу до фінішної точки. Йдемо до останнього водоспаду - Салатрук. Купання в цьому водоспаді давно стали традицією походів центральними Горганами.
Після обіду нас забирає бус, і їдемо у Франківськ. Там гуляємо по місту, святкуємо закінчення походу, та їдемо по домам.

 

Платіж учасника становить 1700 грн. З цієї суми оплачується:
- витрати на харчування протягом походу;
- газові балони;
- групова аптечка;
- користування клубним груповим спорядження (газові пальники, казани, тенти, і т.д.);
- при потребі безкоштовний "прокат" індивідуального спорядження (спального мішка, каремата, намета);
- робота організаторів/провідника;

Окремі витрати:
-  проїзд;
- особисті витрати під час перебування в Івано-Франківську (кав'ярні, ресторани, і т.д.);

 

з приводу участі звертайтесь:
тел. 050 179 88 05
info@turklub.com.ua
gyliagusy@gmail.com
додавайтесь до учасників походу у Facebook

Також ми можемо організувати такий похід для групи НА ЗАМОВЛЕННЯ :)

А Ви можете ПОДАРУВАТИ СЕРИФІКАТ на участь в цьому поході!

 

 

Для попереднього бронювання місця Ви можете зателефонувати на номер 0501798805, або написати в Facebook. Але якщо точно вирішили взяти участь в поході, необхідно зареєструватись нижче на цій сторінці, через google-форму. Реєструючись, вказуйте посилання на Вашу сторінку в Facebook, якщо Ви там зареєстровані, адже це суттєво спростить комунікацію в процесі підготовки до походу. Після реєстрації Ви будете отримувати всю важливу організаційну інформацію стосовно походу.

ОСТАТОЧНО за учасником місце бронюється після РЕЄСТРАЦІЇ та ОПЛАТИ 30%. За туристами, які просто цікавились походом, місце не бронюється. Це пов'язано з тим, що свій інтерес до кожного походу десятки, а інколи навіть сотні людей, але білше 90% з них відсівається. Саме тому, щоб не виникало непорозумінь та збоїв в підготовці, ми просимо реєструватись та робити передплату.

У нас однаковий порядок оплати за всі походи, відрізніються тільки суми:

Для бронювання місця робиться передплата в (в похід “Найвищими врешинами Горган” - 500 грн.). Реквізити ми надішлемо. Бронювати місце можна в той момент, як Ви точно вирішили взяти участь в поході, і дочитали цю інструкцію.

Повна оплата робиться при зустрічі з гідом, в перший день походу, готівкою. За бажанням, повну оплату можна зробити завчасно, коли бронюєте місце.

При відмові від участі за 14 днів (і більше) до походу, передплата повертається в повному розмірі, або може перенестись на бронювання місця в будь-якому іншому поході.

При відмові менше як за 14 днів до походу, передплата не повертається, але в повному розмірі може перенестись на бронювання місця в будь-якому іншому поході.

При відмові менше як за 7 днів до походу, передплата не переноситься і не повертається, оскільки ми вже понесли витрати конкретно на цей похід, з врахуванням Вашої участі. Кошти повертаються тільки у випадку, коли Вас є ким замінити. Якщо Ви пропонуєте когось замість себе, або у нас є туристи "в черзі", які встигають придбати квитки і зібратись в похід - передплата повертається, або переноситься на інший похід.

При відмові після того, як набір групи закрито, передплата не повертається, крім випадків, коли Вас є ким замінити. Про закриття групи ми сповіщаємо всіх зареєстрованих листом на ел. пошту, вказану при реєстрації. Також на сторінці турклубу "Гиля Гуси" в Facebook робиться публікація про закриття набору в групу. Набір закривається, коли є достатня кількість учасників, які забронювали місце. Зауважте: в різні походи закриття набору відбувається в різний термін, інколи це трапляється за кілька місяців, інколи за тиждень до старту. Якщо набір закрито завчасно, (наприклад, за 30 днів до старту) - це означає, що всім туристам, які реєструються після Вас, буде відмовлено в участі. Якщо Ви відмовляєтесь вже після закриття набору, а іншим туристам ми вже відмовили, і замінити Вас не можемо - передплата не повертається.

При відмові від участі вже під час походу - кошти не повертаються.

Якщо Ви зареєструвались на сайті завчасно, але не зробили передплату, і хтось вніс передплату раніше, забронювавши останнє місце - то це місце дістається туристам, які зробили передплату.

Платіж учасника становить 1700 грн. З цієї суми оплачується:
- витрати на харчування протягом походу;
- газові балони;
- групова аптечка;
- користування клубним груповим спорядженням (газові пальники, казани, тенти, і т.д.);
- при потребі безкоштовне користування індивідуальним спорядженням (спальним мішком, карематом, наметом, трекінговими палицями);
- робота організаторів/провідника;

Окремі витрати:
- проїзд. Витрати на поїзди + оренда бусу на групу для виїзду в гори і повернення у Франківськ. Орієнтовно +-200 грн., залежно від кількості учасників;
- особисті витрати під час перебування в Івано-Франківську (кав'ярні, ресторани, і т.д.);

Вся необхідна їжа закуповується організаторами. Меню включає все необхідне: сніданки та вечері, перекуси під час виходів в гори, чай/каву, і т.д. Тобто, основну їжу брати не потрібно. Але якщо маєте бажання пригостити групу чимсь смачненьким, то всі будуть тільки ЗА :)

1. Повні набори косметики, банки шампунів, гелів для душу, креми у великих тюбиках, і
т.д. Всю косметику беріть в самому мінімальному фасуванні. ;
2. Запасний одяг, який не підходить для того, щоб одягти в поході;  
3. Великі рушники;  
4. Великі сокири, пилки, лопатки, льодоруби, та інші подібні інструменти; Можна взяти тільки легкі інструменти, з мінімальною вагою.
5. Власні великі каструлі, казани, триноги до них;
6. Ручні та підвісні ліхтарі;
7. Книги, ноутбуки, великі планшети, і т.д.;    
8. Портативні колонки для прослуховування музики брати ЗАБОРОНЕНО. Якщо не можете без музики – беріть навушники.

    Одяг і взуття:  
-      термо-кофта;
-      футболка;
-      Флісові кофти, 2 шт., тонка і товста. Не рекомендується брати кофти з котону або шерсті; Важливо щоб Ваша куртка легко і зручно одягалась на обидві кофти;
-       Спортивна штормова куртка від дощу;
-       Легкі зручні ходові штани + такі самі запасні, на випадок якщо перші намокнуть. В якості запасних можна використати штормові штани. Не рекомендується брати джинси;
-       легке трекінгове взуття  і легкі запасні кросівки;
-       Запасні шкарпетки і нижня білизна, з розрахунку на весь похід; 
-       Легкі резинові тапки, щоб ходити в таборі;  
-       легка шапка або бафф, на випадок якщо вечорами буде холодно;
Не беріть з собою одяг, який не підходить для того щоб одягнути в поході!

    Посуд: ложка (вилка не потрібна), тарілка (легка металева, або з міцного пластику), чашка (металева, або пластикова). Керамічний посуд в походах не використовується.
    Спальний мішок для сезону весна/осінь;
    Похідний рюкзак, мінімум на 50 л., щоб в нього помістився спальник, одяг і їжа. Врахуйте, крім особистого, буде ще й спільний вантаж;
    Налобний ліхтарик;
    Невеликий ніж, власні сірники або запальничка;
    Трекінгові палки (за бажанням, але дуже рекомендується):
    Власні специфічні медикаменти, які вживаєте тільки Ви, і яких точно не буде в стандартній груповій аптечці;   
    Засоби особистої гігієни: зубна щітка і паста, гігієнічна помада, крем від/для засмаги, за бажанням маленький рушник, кілька пачок сухих і вологих серветок, та інші засоби особистої гігієни. Беріть все в мінімальних тюбиках та упаковках, з розрахунку тільки на похід;

Взяти в прокат, або купити туристичне спорядження та одяг зі знижкою 10% Ви можете у наших друзів, в магазині Альпспорт: http://alpsport.kiev.ua

Збираємось у м. Івано-Франківськ, субота, 5 вересня, до 10:00 год. Місце збору - залізничний вокзал.

Даний маршрут цілком під силу новачкам, для його проходження не потрібно мати спеціальних навичок, не потрібно користуватись спеціальним спорядженням, і його без проблем пройде будь-яка фізично здорова людина. Однак, гарна фізична форма та позитивний настрій, є необхідними умовами успішного проходження маршруту. Перед походом обов’язково врахуйте свої  вольові якості, готовність переносити підвищені фізичні навантаження, та можливий похідний дискомфорт.

 

 

фото з маршруту:

Біля Манявсього водоспаду:

 

Маленький водоспад поблизу великого Манявсього водоспаду, вересень 2015р.::

 

Йдемо по підсохлому руслу річки Бухтівець, між двома Бухтівецькими водоспадами, вересень 2015р.:

 

На хребті Чортка, ранок другого дня. Вересень 2015р.:

 

День другий - йдемо поряд з річкою, яку доведеться перейти не менше п'яти разів. Фото з походу 2014 року:

 

Табір на полонині Середня. Фото з походу влітку 2014р.:

Готуємо вечерю:

Лісова стежка перед виходом на хребет:

Ранок на хребті Сивуля:

Йдемо в напрямку Сивулі, кам'янистий пік якої вже видніється:

Вже майже на вершині:

Кам'яні розсипи на хребті Сивуля:

Починаємо спуск з хребта. Кам'яні розсипи залишаються позаду, а поереду знову похмурий Горганський ліс. Похід влітку 2015 року:

На полонині Боярин:

 

Водоспад Саалатрук і невелике безіменне озеро. Останній день походу: