заплановано на квітень 2018

весняний похід Лікійською Стежкою

 

 

заплановано на липень 2018

через Тянь-Шань до озера Іссик-Куль

 

 

заплановано на серпень 2018

літній треккінг по Сванетії

06.12.2017 - відкриття зимового сезону, сходження на Попа Івана

початок походу: середа, 6 грудня 2017р.
кінець походу: неділя, 10 грудня 2017р.
Тривалість: 5 днів

В грудні 2016 року наша група намагалась піднятись на Попа Івана, але дуже сильний вітер три дні підряд зривав наші плани. Але ще в 2015 році ми ходили цим маршрутом, і успішно дійшли до вершини. В грудні 2017р. плануємо повторити! Похід по Карпатських мірках не легкий: щоб здійснити ривок від бази до вершини і повернутись назад протягом світлового дня, потрібно виходити рано-вранці, а протяжність переходу становить близько 11 км. в одну сторону. Однак винагородою за підйом на вершину стануть фантастичні краєвиди зимової Чорногори!

В нашому поході екстрим поєднано з комфортом: зимове сходження до Попа-Івана через скелясті схили Вухатого Каменя - це екстремальна  складова походу, а комфортна складова - це проживання в затишному дерев'яному гірському будинку готельного типу. Таке поєднання вибрали спеціально для того, щоб після виснажливих сходжень можна було відпочити в повному комфорті, відігрітись та обсушитись. Адже одна з основних загроз в зимових походах - замерзнути вночі від тріскучих морозів, які взимку в горах зазвичай поєднуються з ураганними вітрами, а з таким підходом як у нас ризик замерзнути зводиться до мінімуму.

Сходження на вершину Попа Івана почнеться з мальовничого гірського села Дземброня. Крім Попа Івана, в цьому поході заплановано піднятись на ще дві дуже цікаві, нестандартні для Карпат вершини - Смотрич та Вухатий Камінь. Їх нестандартність зумовлена скельними виступами дивовижних форм. Влітку ці виступи утворюють великий парк кам'яних фігур, а взимку - крижаних, від того що всі ці камені покриваються снігом і льодом. Ці дві гори не такі відомі широкому загалу, як Піп Іван, з його обсерваторією, але враження на туристів справляють подекуди навіть більше.
Похід заплановано тривалістю 5 днів / 4 ночі, з яких маємо три повних ходових дні, в які маємо встигнути піднятись на ці вершини, і один день відведено на запас, якщо погода завадить зі сходженнями.

 

Програма походу:

День 1:
Збираємось до 10:00 год. у  Івано-Франкіську, звідки наймаємо мікроавтобус до с. Дземброня. Там поселяємось в затишному дерев'яному будинку, або комфортному кемпінгу. Так як доберемось до села ми вже ближче до вечора, то на перший день не плануємо ніяких виходів в гори, але можемо погуляти по Дземброні, сходити в баню, та влаштувати вечірні посиденьки. Попереду в нас ще три повних дні, за які ми встигнемо піднятись на кілька цікавих вершин, головна з яких - Піп Іван - третя по висоті вершина Українських Карпат.

День 2:
Робимо радіальний вихід на гору Вухатий Камінь. Ця гора відома скельними виступами дуже незвичних форм, які взимку покриваються кригою у створюють парк крижаних фігур. Завдяки цим виступам гора не схожа на жодну іншу вершину Карпат. Радіальний вихід займе більшу частину світлового дня, але до вечора повернемось на базу.

День 3:
Сьогодні  у нас по плану головне сходження - на вершину Попа Івана. Взимку ця вершина особливо цікава через те, що обсерваторія Білий Слон стає схожою на крижаний замок. Сходження займе повний день, а тому підйом рано-вранці, повернення на базу ввечорі. Шлях до Білого Слона лежить через Смотрич, і пермичку яка з'єднує цю гору з основною грядою Чорногори.

День 4:
Цей день у нас заплановано як запасний: якщо раптом погода завадить піднятись до Білого Слона на третій день, робимо повторну спробу. Якщо ж сходження було успішне, то на четвертий день вибираємо якийсь з одноденних радіальних маршрутів. Навколо Дземброні є кілька цікавих вершин, а тому сходити є куди: полонина Чуфрова, Кострич і Кострича, полонини Маришевська і Гаджина, з яких відкривається вид на гори Ребра і Шпиці. Отже, четвертий день походу буде в будь-якому разі цікавим.

День 5:
Після сніданку виселяємось з бази і їдемо до Верховини, а далі автобусом до Франківська. Або ж наймаємо мікроавтобус на групу з Дземброні. В місті будемо орієнтовно до 16:00. Там нас вже чекатиме замовлений столик в затишному ресторанчику, де відсвяткуємо закінчення походу.

 

Платіж учасника становить 1900грн. З цієї суми оплачується:
- проживання в гірському будинку готельного типу (4 доби);
- витрати на їжу на всі дні походу;
- балони для газових пальників;
- комплектація великої групової аптечки;
- оплата роботи організаторів/провідника;
Оплачується окремо:
- квитки на поїзд;
- проїзд Франківськ-Дземброня та Дземброня-Франківськ;

ВАЖЛИВО: Кількість місць в групі обмежена! Максимальна кількість учасників - 10 чоловік.

 

З приводу участі звертайтесь:
тел. 050 179 88 05
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
додавайтесь та пишіть в Facebook

Для учасників, та для попереднього бронювання місць ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ

 

Вже на старті Карпати випробували нашу групу суворою погодою. Фото з походу на Попа Івана в 2015р.

А в 2016р. випробування було ще серйознішим:

 

 На полонині Смотрич:

Біля Вухатого Каменя:

Скелі на Вухатому Камені, фото Олександра Котенко:

На Смотричі, похід в грудні 2015 року:

перемичка між Вухатим Каменем та головною грядою Чорногори, фото Олександра Котенко:

Якщо пощастить з погодою - то з Вершини Попа Івана відкривається панорама на десятки кілометрів, і краса цих краєвидів змусить забути про важкість підйому. Фото з походу в грудні 2015 року:

Хвилі густих хмар накочуються на Попа Івана. Фото з походу в грудні 2015 року:

Крижаний замок на вершині Попа Івана - закинута обсерваторія Білий Слон, фото Олександра Котенко:

На спуску з Вухатого Каменя до полонини Смотрич, фото з походу в 2016 році:кінцець реєстрації: 30.11.2017, за умови наявності місць в групі
збір групи: залізничний вокзал м.Івано-Франківськ, 10:00год., 06.12.2017р.
завершення походу: 10.12.2017. В Івано-Франківську зможемо бути орієнтовно до 16:00год.

Купити квитки на потяг без комісії через Інтернет можна тут: http://booking.uz.gov.ua
Розклад руху міжміських автобусів: http://bus.com.ua

 

якщо форма для реєстрації відображається не коректно, реєструйтесь тут!